Partners

Top Clients Reviews

Likome be galo patenkinti batutu, kuris iš ties pagyvino šventę - vaikai kaip reikiant prisidūko 🙂 Ačiū!!! ☺️

Judita

Dėkojame už puikų ir greitą aptarnavimą! Vyrukams atskiras ačiū už smagų bendravimą,matyt esate tikrai gimę dirbti tokį smagų darbą!Labai džiugu, kad.

Justina

Noriu tarti Ačiū šauniai komandai!Nuostabūs žmonės - viską padarė sklandžiai,operatyviai ir optimistiškai.Malonus aptarnavimas!REKOMENDUOJU.

Aliona
Feedback

Leave your Review

Maecenas est dui, commodo a rutrum eget, interdum vel lorem. Aliquam euismod dapibus turpis, vitae placerat purus vestibulum non. Pellentesque ut nisi viverra, dictum nisi sed.

[contact-form-7 404 "Nerasta"]
Testimonials

What our clients say

Likome be galo patenkinti batutu, kuris iš ties pagyvino šventę - vaikai kaip reikiant prisidūko  Ačiū!!! ☺️

Judita

Dėkojame už puikų ir greitą aptarnavimą! Vyrukams atskiras ačiū už smagų bendravimą,matyt esate tikrai gimę dirbti tokį smagų darbą!Labai džiugu, kad visai per atsitiktinumą radau Jūsų skelbimą.Pasiūlytas pakalikų batutas tikrai didžiulis ir pranoko visus įsivaizdavimus kaip jis atrodys.Svarbiausia yra tai, kad vaikai buvo patenkinti, nes šokinėjo iki paskutinių minučių, kol atvyko pasiimti batuto ir teko juos iš ten krapštyti:) Tikrai dar susitiksime ateityje.Linkiu Jums sekmės darbuose!

Justina

Noriu tarti Ačiū šauniai komandai!😊Nuostabūs žmonės - viską padarė sklandžiai,operatyviai ir optimistiškai.Malonus aptarnavimas!REKOMENDUOJU VISIEMS,kas nori padaryt vaikams nepakartojamą šventę.Mes tokią turėjom vakar😊(ir tikrai dar turėsime ateityje 😉)

Aliona

Švente praejo taip kaip ir tikejausi, buvo viskas idealu, o jei ne batutas tai nezinau kur visu vaiku energija reiktu iskrauti dekoju labai patenkinti visu 100% vaikam buvo labai smagu o ir be galo geras fonas nuotraukom

Ivona